ZIMA ŚLICZNA - EKOLOGICZNA

20240227_092013 - kopia (Copy)
KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY
Do udziału w konkursie "Zima Śliczna - Ekologiczna" zaprosiliśmy Przedszkola Samorządowe z terenu naszego miasta.
Uroczystość rozpoczęła się galą zachwycających strojów ekologicznych, w których uczestnicy przybyli na spotkanie. Dalej obejrzeliśmy prezentacje wierszy i piosenek w wykonaniu małych artystów, po czym reprezentacje przedszkoli przystąpiły do rozwiązywania zadań z tematyki ochrony środowiska. Ostatnim punktem spotkania było ozdabianie prac plastycznych m.in. za pomocą materiałów przyrodniczych.
Dzięki funduszom pozyskanym z Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Piotrkowie Tryb. mogliśmy obdarować wszystkich uczestników konkursu nagrodami w postaci mikroskopów.
Było nam ogromnie miło gościć w naszej placówce reprezentacje innych przedszkoli. Uprzejmie dziękujemy opiekunom za wspaniałe przygotowanie dzieci do naszej ekologicznej zimy.