"ZIMA NA OKRĄGŁO I KWADRATOWO"

20200221_090924 (Copy)
konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców
W miesiącu lutym  ogłoszono w naszym przedszkolu konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pod hasłem "Zima na okrągło i kwadratowo". Odbywał się on w ramach projektu "Las, dwa, trzy, matematyczne przygody wśród przyrody". Zadanie nie było łatwe, gdyż prace należało wykonać techniką origami płaskiego z kół i/lub kwadratów. Mimo to, dzieci wraz ze swoimi rodzicami spisały się fantastycznie. Ponieważ trudno nam było wybrać najpiękniejszą pracę, postanowiliśmy tym zadaniem obarczyć naszych wychowanków. A zatem drogą głosowania, wyłoniono zwycięzców. I miejsce zajęła Klaudia Gramsz z grupy Słoneczek, II - Antoś Bińczyk z grupy Jeżyków, a III - Mikołaj Skrobek z Pszczółek. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! A wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa we wszelkich konkursach organizowanych na terenie naszego przedszkola.