stick-kids-g3743c636d_640
Drodzy Rodzice!
Miło nam poinformować, że wszystkie dzieci, których rodzice złożyli karty do naszego przedszkola zostały w pierwszym etapie rekrutacji zakwalifikowane na nowy rok szkolny 2022/2023
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.
Zapraszamy Państwa dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023

INFORMACJA O WOLNYCH MIEJSCACH,
NA KTÓRE BĘDZIE DOKONYWANY NABÓR NA ROK SZKOLNY 2022 /2023 W REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ
5 miejsc dla 2,5 - 3-latków (rocznik 2019)
6 miejsc dla 4-latków (rocznik 2018)
3 miejsca dla 5-latków (rocznik 2017)
2 miejsca dla 6-latków (rocznik 2016)

NOWA JAKOŚĆ – NOWE WYZWANIA

W naszej nowej ofercie
:
  1. Przedszkole Samorządowe Nr 1 ma doskonałą lokalizację w centrum miasta.
  2. Gwarantujemy niepowtarzalną, rodzinną, przyjazną atmosferę, niwelujemy poziom stresu w procesie adaptacji dzieci.
  3. Posiadamy profesjonalną, ambitną Kadrę Pedagogiczną, gwarantujemy wysoki poziom nauki poprzez zabawę, doświadczenia i nowatorskie metody edukacyjne.
  4. Mamy ofertę nauczycieli terapeutów w zakresie pracy z dziećmi posiadającymi opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego. Jesteśmy otwarci na pracę z dziećmi z dysfunkcjami rozwojowymi. Praca z dziećmi od najmłodszych grup odbywa się w oparciu  profesjonalnych pakietów  edukacyjnych renomowanych wydawnictw a także na podstawie projektów indywidualnych. Możemy się poszczycić doskonałym przygotowaniem dzieci do podjęcia nauki w szkole.
  5. Oferujemy pomoc logopedyczną, gimnastykę korekcyjną, język angielski od najmłodszych grup wiekowych.
  6. Posiadamy własną kuchnię, gdzie posiłki przygotowywane są z wysokiej jakości produktów z zasadami zdrowego żywienia, upodobań dzieci a także wdrażamy indywidualne diety.
  7. Gwarantujemy wysoki stan bezpieczeństwa profilaktyki zdrowotnej w tym przeciwdziałanie COVID-19.
  8. Zachęcamy nowo wyposażonymi, ładnymi salami zabaw, różnorodnością zabawek i pomocy dydaktycznych, salą rekreacyjną.
  9. Posiadamy piękny i bezpieczny ogród przedszkolny, zadaszoną altanę wiele zabawek i sprzętu ogrodowego (huśtawki, bramki, basenik itp.)
  10. Preferujemy aktywny zdrowy styl życia, wiele czasu spędzonego na świeżym powietrzu.
  11. Rada Rodziców jest prężnie działającą formą wsparcia.
  12. Preferujemy dokładny, rzetelny przepływ informacji poprzez kontakty indywidualne i stronę internetową.
  13. Dajemy ulgę w opłacie stałej dla dzieci posiadających rodzeństwo w naszej placówce.

Rekrutacja odbywa się poprzez kontakt indywidualny i stronę internetową. Zgłoszenia proszę wysyłać e-mail: przedszkole1@przedszkole1.piotrkow.pl