29-01-2022

BAL KARNAWAŁOWY

26 stycznia 2022  w naszym przedszkolu odbył się  BAL KARNAWAŁOWY
GRUPA BIEDRONECZKI
W miniony poniedziałek 17 stycznia  przedszkolaki miały możliwość poznania tajników związanych z życiem pszczół oraz produkcją miodu.
13-01-2022

PLANETARIUM

10 stycznia w naszym przedszkolu dzieci miały okazję poznać planety Układu Słonecznego oraz zobaczyć kosmos z bliska. Przed wizytą w planetarium odbyła się prelekcja,  następnie główny seans w kopule sferycznej. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach i odpowaidały na pytania, a wiedza została przyswojona w niecodzienny sposób.
Grupa "Kangurki" w ramach realizacji projektu "Poznajemy kontynenty - podróże w różne strony świata" odwiedziła Grenlandię.
Poznaliśmy ludzi oraz zwierzęta mieszkające na biegunie, obejrzeliśmy projekcję filmu edukacyjnego związanego z życiem na Grenlandii. Wykonaliśmy pracę plastyczną "pingwinka". Najwięcej zabawy sprawiła nam jednak budowa igloo. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

kultywujemy staropolskie tradycje
18-12-2021

DRODZY RODZICE!

Z całego serca dziękujemy za Wasz wysiłek włożony w organizację Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Niedziela 02 paździenika 2022

Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn