Oto nasi najmłodsi milusińscy. Grupa 3/4 - latków przyjęła nazwę "Pszczółki".
Nadszedł wreszcie długo oczekiwany czas kiedy to ,,maluchy" zostały oficjalnie przyjęte w poczet przedszkolakaków. Nie odbyło się to jednak bez spełnienie pewnych warunków jak np. prezentacje wierszy i piosenek. Jednak najważniejszym elementem uroczystości było przybićie ,,piątki z misiem". Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książeczki i słodkie babeczki z postacją pszczółki.
26-10-2016

CYRKOWE SZTUCZKI

Dużym zainteresowaniem cieszą się cyrkowe przedstawienia.
Najstarsze przedszkolaki złożyły ślubowanie.
21-09-2016

ZATRZYMAĆ LATO

Pod takim hasłem odbyło się uroczyste pożegnanie lata z udziałem delegacji z wszystkich piotrkowskich przedszkoli.
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka świętowały wszystkie przedszkolne grupy.
Tak żegnały przedszkole dzieci z naszej placówki.
01-06-2016

DZIEŃ DZIECKA

Międzygrupowe zawody sportowe uświetniły Dzień Dziecka w naszym przedszkolu.
20-05-2016

PIKNIK RODZINNY

połączony z obchodami Dni: Dziecka, Matki i Ojca odbył się ku uciesze naszych milusińskich.
W ramach zapoznawania dzieci z różnymi zawodami grupa "Pszczółki" wybrała się do lasu, aby poznać pracę leśnika.
Pan leśniczy oprowadził przedszkolaków po lesie opowiadając o roślinach i zwierzętach tam zamieszkujących. Przypomniał też dzieciom o zasadach zachowania się w lesie. Była to ciekawa lekcja wiedzy dla dzieciaków. Serdecznie dziękujemy.

16-05-2016

W KRAINIE BAŚNI

Wystawę prac plastycznych oglądaliśmy w miesiącu maju.

Poniedziałek 28 listopada 2022

Grzegorz, Lesław, Zdzisław, Gościrad, Lesława, Jakub, Rufin, Ginter, Guncerz, Gunter, Kwieta, Berta